” KURULUŞ ve BÜYÜME STRATEJİSİ ”

Türkiye’de turizm, otelcilik ve yeme&içme endüstrilerinde öncü rol üstlenen markalaşmış ve zincir otellerin yanı sıra; Ağustos 2008’de ”Apartments Suite Hotel olarak faaliyete geçen 50 suite odası, 1 adet çok amaçlı banquet salonu, açık havuzu ve yeniden yapılandırılan ‘’Cafe & Bistrosu ‘’ ve ’’Restaurant ‘’ı ile Beylikdüzü’ne konuk misafirliği anlamında yeni bir soluk kazandırmıştır.
2018 yılında ”Bahira Turizm” bünyesinde yeniden yapılanan ‘’Bahira Suite Apartments Hotel’’ olarak gücümüzü en büyük değer kaynağımız olan ekip çalışanlarımızdan ve asla vazgeçmeyeceğimiz üstün hizmet anlayışından alıyoruz. Bununla birlikte güvenililik ve profesyonellik ilkelerimizle, yeniliğe açık ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz.
Marka olma yolunda ilerleyen, yurt dışında da otel proje çalışmaları devam eden Bahira Suite Apartments Hotel, hızla büyümekte ve başarılarını tecrübesi ile pekiştirerek sağlam temeller oluşturmaktadır. Bugüne kadar elde edeceğimiz başarılarımızda hep şunları hedefledik;
  • İşimiz aracılığıyla yaşamları ayrıcalıklı kılmak,
  • Bu ayrıcalığı sağlarken ekip çalışanlarımızın; Kendilerini güvenli ve huzur dolu hissedecekleri, gelişmeye ve ilerlemeye açık, herkesin saygı gördüğü ve kurum bağlılığının oluştuğu bir iş ortamı sağlamak ,
  • Tüm müşterilerimizi ‘’Konuk’’ olarak değerlendirmek , güvenli ve rahat bir ortam sunmak, değer ve kalitenin ön planda olduğu kişiye özel hizmet ile beklentileri tutarlı bir şekilde karşılamak ve beklentilerin ötesine geçebilmek,
  • Turizm sektöründe ‘’konuk ağırlama’’ anlayışına yepyeni bir bakış açısı kazandırmak,
  • Dünya çapında gelenekselleşen Türk Mutfağının zenginliklerini konuklarımıza sunmanın yanı sıra ocak başında kebap çeşitlerimiz ile de misafirlerimizi ağırlayarak, hem kültürel hem de ekonomik açıdan bölge ve ülke turizmine katkı sağlamak,
  • Şekillendirdiğimiz ve ilke haline getirdiğimiz bu düşünce çerçevesinde hedefimiz , büyümek ve markamızı etkin bir şekilde konumlandırabilmek.

” MİSYONUMUZ ve VİZYONUMUZ ”

” Amaçlarına ve vizyonuna uygun hareket eden, heyecanlı ve işine tutkuyla bağlı profesyonellerden oluşan post modern bir ekibiz. İşimiz, konuklarımızın yaşamlarını daha ayrıcalıklı kılmak. ”
İşimizi seviyor ve en iyisini yapmak istiyoruz. Yönlendirmeleri ilgiyle karşılıyor ve değerlendiriyoruz. Hatalarımızdan ders alarak, yolumuza devam ediyoruz. Yaptığımız her işte disiplin arıyor, ancak fazla resmiyetten kaçınıyoruz. Teoride kalmış, uygulamaya geçmemiş değerlerle yaşamayı reddediyor, bu değerleri kalbimizde taşımak ve günlük yaşantımızda uygulamaktan mutluluk duyuyoruz.
Bizi diğerlerinden farklı kılanın detaycı tutumumuz olduğunu biliyoruz. Müşterek değerlerimizden güç alarak yolumuza devam ediyoruz..